KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4584026
nr 458 4026
Gouache
Rudolf Gowenius (1896-1960), kvinna och musiker, signerad, papp, 41x33
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 mars 2007
Gouache